آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی | دانلود طرح نقاشی

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 19 فوریه 2018
آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی | دانلود طرح نقاشی

آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی

آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی


متقاضیان محترم می توانند جهت سفارش سیاه قلم چهره یا ثبت نام در کلاس آموزش با هماهنگی قبلی از هنرکده ماه تی تی نگار دیدن فرمائید. ۰۹۱۱۱۱۲۳۲۲۴ تماس و تلگرام .

مطمئن باشید ماه تی تی نگار نوبت تان را رعایت می کند. اولویت انجام کار با سفارش دهنده قدیمی تر است.

ماه تی تی نگار با آرزوی خاطرات خوش، حضور شما را ارج می نهد و منتظر اظهارات و خواسته های ایده الی شماست. تلگرام ۰۹۱۱۱۱۲۳۲۲۴ اگر کارهای ما را قبول دارید نگران هیچ چیز نباشید چون همه ی خواسته های شما قابل اجراست حتی بیشتر و بهتر از آنچه که می دانید و یا می خواهی .

در مرحله اول سفارش از ارسال رایگان بهره مند می شوید و در مرحله بعدی سفارشات تخفیف بیشتری می گیرید. ضمنا” در تمام دوره سفارشات برای ارائه بهترین سیاه قلم از مشاوره رایگان تخصصی ما در مجموعه زمینه های: انتخاب عکس( تخصص در عکس و ژست) و تغییرات آن و با تکنیک متفاوت سیاه قلم ( تخصص در طراحی ) استفاده می کنید.

توجـــــــه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
علاقمندان به سیاه قلم چهره بخاطر داشته باشند که خود تابلوهای سیاه قلم اصلی که بدستان می رسد، بهتر از عکس های داخل سایت هستند. چون این عکسها با نور و دوربین معمولی نه عکاسی از طرح اصلی گرفته شدند و در ادامه همینطور کیفیت این عکس های سیاه قلم در موتورهای جستجو و سایتهای دیگر به مراتب بدتر خواهد بود. برای همین ما اصرار داریم اولا” از سایت ماه تی تی نگار سیاه قلم ها را ملاحظه کنند ثانیا” طراحی سیاه قلم ما از عکس سیاه و سفید شما هنری و با کیفیت تر خواهد شد و تغییرات بجا در چهره ، لباس ، مو ، پس زمینه و غیره و غیره با اعمال تکنیک های طراحی و نور می تواند تاثیر زیادی در شگفتی های هنری سیاه قلم، بیفزاید.

۱ ـ آموزش های حضوری یا …
ـــــــــــــــــــــ

کلاس های آموزش طراحی ، نقاشی و خوشنویسی برای سنین مختلف و سبکهای گوناگون نقاشی اعم از انواع سیاه قلم ، مداد رنگی ، کنته ، پاستل ، آبرنگ ،اکریلیک ، گواش و رنگ روغن برای همه سنین و دوره ها دایــر خواهد بود که پس از ثبت نام در اولین فرصت جهت حضور در کلاس دعوت بعمل می آید وآنهائی که نــمی توانند در کلاس های آموزشی طراحی و نقاشی حضورا” شرکت کنند، از طریق تــــلگرام آمـــوزش های مربوط به سنین مختلف از سوی استاد حقانی داده می شوند.
ضمنا” کلاس آموزش حضوری و تضمینی خوشنویسی با خودکار ، یا مداد و قلم نی برای بزرگسالان ، دانشجویان ، نظری ، راهنمائی و … حتی اگر بد خط ترین باشند،نیز دایر است، با تکنیک ما همه می توانند با خیال راحت برای همیشه خوشنویس شوند و این توانمندی و هنر خوشنویسی را تا آخر عمر با خود داشته باشند و از نوشتن خودشان لذت ببرند. ماه تی تی نگار

۲ ـ تخصص و تکنیک
ـــــــــــــــ

این سایت با تخصص در فن طراحی، سیاه قلم، نقاشی وخوشنویسی ، تجربه روتوشکاری در عکاسی اعم از روتوش فیلم و عکس، شناخت نور، ژستهای گوناگون عکس ها و… اعمال همه این تجربیات ارزنده در هنرهای مختلف باعث خواهد شد تا هر خواسته یا تغییرات احتمالی شما را یکجا در مطالبات تان حتی خوشنویسی زیرآن، پاسخگو باشد و به واسواس های احتمالی تان خاتمه دهد.
زیبائی چهره خود و عزیزان تان را با درخواست طراحی سیاه قلم و نقاشی اعم از جوانی ،بزرگسالی ، پیری ، هنری ، کاریکاتوری ، واقعی ، ژستی ، طنزی ، ایده آلی ، عروسی ، خانوادگی ، مناسبتی و خلاصه هر جوری که دل تان می خواهد که همان یک خاطره ماندنی و هنری فردای شما و خانواده محترمتان میشود به ماه تی تی نگار متفاوت تر از همیشه ، سفارش نمائید.

۳ ـ نحوه سفارش

ـــــــــــــــــــ

سیــاه قلم و نقاشی تان را در مناسبتهای مختلف شــادی خصوصا” جشن تـولد ، نامزدی ، روز پدر و مادر و… همچنین تبدیل لحظات خاطره انگیزتان را، به هدیه ای به یادماندنی و متفاوت با جلوه های زیبای هنری برای عزیزانتان، به ماه تی تی نگار سفارش دهید. شما می توانید از نزدیک به آدرس هنرکده ما در مازندران – بابل جنب میدان کارگر و یا از هنرکده سایت اینترنتی ماه تی تی نگار WWW.Mahtitinegar.Ir در سراسر کشور عزیزمان دیدن فرمائید . تماس و تلگرام ۰۹۱۱۱۱۲۳۲۲۴ حقانی بای .
مطمئن باشید ما برای هنری کردن سفارشات، ایده ها و خواسته های شما در تغییرات احتمالی در عکس، وقت بیشتری را به سفارش شما اختصاص خواهیم داد، چرا که مطمئن هستیم پس از تحویل سیاه قلم چهره ،گفته های ما را تائید خواهید نمود . قبول سفارش تضمینی و ارسال با بسته بندی مطمئن و رایگان در سراسر ایران ( در اینصورت هر کجا که باشید ماه تی تی نگار در خدمتانه )

۴ ـ نحوه انجام کار

ـــــــــــــــ

ماه تی تی نگار می تواند حتی عکسهای موبایل و یا عکسهای قدیمی وکم کیفیت شما را که خیلی دوستشان دارید با درخواست شما و یا اعمال تکنیک ها و تغییرات لازم به تشخیص استاد، باحوصله و صرف وقت زیاد به هنری خاطره انگیز با جلوه زیبا ، شفاف و باکیفیت تبدیل نماید. www.mahtitinegar.ir تماس و تلگرام ۰۹۱۱۱۱۲۳۲۲۴ حقانی بای.
قبول سفارش تضمینی سیاه قلم چهره (۱- شباهت ۲- جلوه هنری ۳- و نهایتا” مانند عکس بودن سیاه قلم از تخصص متفاوت ماست ) با ارسال رایگان در سراسرایران. مطمئن باشید با سفارش سیاه قلم چهره در این سایت شما صاحب یک هنر خاطره انگیز مانند نمونه های هنری موجود در سایت خواهید شد. ضمنا زیر نقاشی را بنابردرخواست احتمالی تان با خوشنویسی مطالب ارسالی شما هنری تر خواهیم کرد.
mahtitinegar@yahoo.com

و همچنین چنانچه درخواستی مبنی بر سیاه قلم چهره های خانوادگی( همه اعضای یک خانواده ) و یا دوستان در یک صفحه نقاشی دارید با اجرای ژست های مختلف، چهره های متفاوت شما را حتی اگر عگس ها جدا از یکدیگ باشند، هم در کنار یکدیگر و در یک تابلو زیبا هنری خواهیم کرد.
تلگرام ۰۹۱۱۱۱۲۳۲۲۴

۵ – اندازه ها

ـــــــــــــــــــــــــــــ
۳۵*۲۵
۵۰*۳۵
۷۰*۵۰
و اندازه های دیگری که شما می خواهید.

۶ ـ رعایت قوانین
ـــــــــــــــ

حق مالکیت و انتشار کلیه آثار و مطالب این وبگاه متعلق به هنرکده ماه تی تی نگار می باشد . و رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران مربوط به اینترنت الزامی خواهد بود .

از سفارش دهندگان محترم تقاضا می کنم پس از تحویل سیاه قلم چهره حتما آنرا با عکس سیاه و سفید مربوطه ( نه رنگی آن ) مقایسه کنند تا چگونگی زیبائی کار بهتر نمایان شود. و همچنین منتظر اظهارات خوبتان خواهم بود. باتشگر.

در مرحله اول سفارش از ارسال رایگان بهره مند می شوید و در مرحله بعدی تخفیف می گیرید. ضمنا” برای دریافت بهترین سیاه قلم از مشاوره رایگان استفاده می کنید.

Article source: http://www.mahtitinegar.ir/

Related posts:


نقاشی، طراحی و سیاه …


طراحی چهره


نقاشی و طراحی سیاه قلم چهره


نقاشی، طراحی و سیاه قلم چهره


نقاشی و طراحی سیاه قلم چهره.


مــــــاه تی تی نـــگار


درباره ماه تی تی نگار


طراحی چهره متین

Article source: http://buy4painting.blog0.ir/2016/07/04/%D8%A2%D9%85%D9%80%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D9%80%D8%A7%D9%87-%D9%82%D9%84%D9%85-%DA%86%D9%80%D9%87%D8%B1%D9%87%D8%8C-%D8%B7%D9%80%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C/

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی سیاه قلم فضا و محیط ها آموزش طراحی سیاه قلم محیط های مورد استفاده در بازی ، انیمیشن و فیلم ها آموزش طراحی و نقاشی دستی سیاه قلم طراحی های صنعتی آموزش طراحی سیاه قلم بسیار با کیفیت یک سرباز زره پوش بوسیله Photoshop
     

با مشاهده این کورس آموزشی طراحی سیاه قلم برای نقاشی محیط ها و یا همان Environ...

با مشاهده این کورس آموزشی یاد می گیرید که چطور طراحی سیاه قلم محیط های مختلف ...

با وجود ظهور نرم افزارهای کامپیوتری برای انجام طراحی های صنعتی و تجاری هنوز ه...

در این کورس آموزشی نقاشی دیجیتال افسانه ای آقای آنتونی جونز تکنیک های ویژه خو...

     
11,000 تومان خرید آموزش طراحی سیاه قلم فضا و محیط ها 11,000 تومان خرید آموزش طراحی سیاه قلم محیط های مورد استفاده در بازی ، انیمیشن و فیلم ها 11,000 تومان خرید آموزش طراحی و نقاشی دستی سیاه قلم طراحی های صنعتی 8,800 تومان خرید آموزش طراحی سیاه قلم بسیار با کیفیت یک سرباز زره پوش بوسیله Photoshop
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش طراحی Thumbnail های سیاه قلم بوسیله فتوشاپ آموزش رسم طرحهای سیاه قلم اجسام مختلف در نرم افزار Illustrator آموزش طراحی پرتره های سیاه قلم آموزش کامل و کاربردی طراحی سیاه قلم
     

 با مشاهده این کورس آموزشی تکنیک ها و ابزارهای فتوشاپ را برای طراحی تصاو...

آموزش رسم کردن طرح سیاه قلم اجسام مختلف در نرم افزار Illustrator

آموزش تکنیک های طراحی پرتره از مدلهای زنده و نکاتی در رابطه با سایه زنی آنها

آموزش مبانی ایجاد طرحهای سیاه قلم و طراحی و نقاشی این طرح ها

     
11,000 تومان خرید آموزش طراحی Thumbnail های سیاه قلم بوسیله فتوشاپ 10,000 تومان خرید آموزش رسم طرحهای سیاه قلم اجسام مختلف در نرم افزار Illustrator 10,000 تومان خرید آموزش طراحی پرتره های سیاه قلم 10,000 تومان خرید آموزش کامل و کاربردی طراحی سیاه قلم
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش رسم و طراحی مبتنی بر طرحهای سیاه قلم در Illustrator آموزش استفاده از فتوشاپ برای تبدیل طرح های سیاه قلم به نقاشی های دیجیتال کامل ، رنگ آمیزی و نورپردازی شده مجموعه فوق العاده آموزش نقاشی (تکنیک سیاه قلم چهره) 2DVD /اورجینال مجموعه فوق العاده آموزش نقاشی (تکنیک سیاه قلم چهره) 2DVD /اورجینال
     

آموزش ایجاد کردن انواع طرح های گرافیکی در نرم افزار Illustrator

محصول موسسه آموزشی Digital Tutors و بر روی 1 حلقه DVD به همراه فایل های تمرینی

چهره دوستان و عزیزان خود را به زیباترین شکل ممکن نقاشی کنید !!!

چهره دوستان و عزیزان خود را به زیباترین شکل ممکن نقاشی کنید !!!

     
10,000 تومان خرید آموزش رسم و طراحی مبتنی بر طرحهای سیاه قلم در Illustrator 10,000 تومان خرید آموزش استفاده از فتوشاپ برای تبدیل طرح های سیاه قلم به نقاشی های دیجیتال کامل ، رنگ آمیزی و نورپردازی شده 10,000 تومان خرید مجموعه فوق العاده آموزش نقاشی (تکنیک سیاه قلم چهره) 2DVD /اورجینال 9,900 تومان خرید مجموعه فوق العاده آموزش نقاشی (تکنیک سیاه قلم چهره) 2DVD /اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
آموزش سیاه قلم- 532 ساعت سیاه قلم فیروزه ای F673 دستبندسیاه قلم F448 نیم ست سیاه قلم قرمز B873
     

شماره مجوز: 8-00093-023578

ساعت دستبندی تیتانیوم سیاه قلم طرح گل نگین فیروزه ای.همراه با باتری ساعت

دستبندسنتی سیاه قلم نگین دار با سنگ های رنگی سبز وقرمز

سرویس نیم ست سیاه قلم سنتی اشک قرمز.(گردنبندوگوشواره)

     
10,000 تومان خرید آموزش سیاه قلم- 532 34,000 تومان خرید ساعت سیاه قلم فیروزه ای F673 24,500 تومان خرید دستبندسیاه قلم F448 24,500 تومان خرید نیم ست سیاه قلم قرمز  B873
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
گوشواره سیاه قلم سبز B442 گردنبندسیاه قلم فیروزه B559 گردنبندسیاه قلم قرمز B562 گردنبندسیاه قلم سبز B561
     

گوشواره تیتانیوم سنتی سیاه قلم سبز

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم فیروزه

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم قرمز

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم سبز

     
12,500 تومان خرید گوشواره سیاه قلم سبز B442 13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم فیروزه B559 13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم قرمز B562 13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم سبز B561
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
گردنبندسیاه قلم قرمز B560 گردنبندسیاه قلم قرمز B558 گردنبندسیاه قلم فیروزه B555 گردنبندسیاه قلم فیروزه B553
     

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم قرمز

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم قرمز

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم فیروزه

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم فیروزه

     
13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم قرمز B560 13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم قرمز B558 14,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم فیروزه B555 13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم فیروزه B553
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
گردنبندسیاه قلم قرمز B552 گردنبندسیاه قلم قرمز B325 گردنبندسیاه قلم قرمز B324 گردنبندسیاه قلم قرمز B323
     

گردنبند تیتانیوم سیاه قلم قرمز

گردنبند تیتانیوم سنتی سیاه قلم قرمز

گردنبند تیتانیوم سنتی سیاه قلم قرمز

گردنبند تیتانیوم سنتی سیاه قلم قرمز

     
13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم قرمز B552 13,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم قرمز B325 14,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم قرمز B324 14,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم قرمز B323
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
گوشواره سیاه قلم فیروزه M463 گوشواره سیاه قلم فیروزه M301 گردنبندسیاه قلم مشکی B322 گردنبندسیاه قلم مشکی B321
     

گوشواره تیتانیوم سیاه قلم فیروزه بانگین های آبی

گوشواره تیتانیوم سیاه قلم فیروزه نگین دار

گردنبند تیتانیوم سنتی سیاه قلم مشکی

گردنبند تیتانیوم سنتی سیاه قلم مشکی

     
12,500 تومان خرید گوشواره سیاه قلم فیروزه M463 10,500 تومان خرید گوشواره سیاه قلم فیروزه  M301 14,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم مشکی B322 14,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم مشکی B321
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
گردنبندسیاه قلم مشکی B320 گردنبند سیاه قلم قرمز H235 آموزش طراحی تکنیک سیاه قلم طبیعت بی جان - اورجینال آموزش طراحی تکنیک سیاه قلم چهره-اورجینال
     

گردنبند تیتانیوم سنتی سیاه قلم مشکی

گردنبند تیتانیوم گل سیاه قلم نگین قرمز

سیاه قلم از علاقمندی های نقاشان و دستداران هنر نقاشی است

منظور از نقاشی سیاه قلم،استفاده از ذغال و مداد کنته در کشیدن طرح وطراحی چهره است

     
14,500 تومان خرید گردنبندسیاه قلم مشکی B320 21,000 تومان خرید گردنبند سیاه قلم قرمز  H235 16,000 تومان خرید آموزش طراحی تکنیک سیاه قلم طبیعت بی جان - اورجینال 18,000 تومان خرید آموزش طراحی تکنیک سیاه قلم چهره-اورجینال
     
     
               
عکس محصول      
     
مدال وزنجیر سیاه قلم F306      
     

مدال وزنجیر تیتانیوم سیاه قلم سنتی نگین دودی طرح گل

     
     
14,500 تومان خرید مدال وزنجیر سیاه قلم  F306

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code